Kliniğimizde bulunan tanı ve tedavi cihazları

 1. Haag-Streit BQ 900 LED Biyomikroskop ve Zoom Objektifi - Dünyanın en gelişmiş biyomikroskopu kabul edilmektedir ve Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.
 2. Haag-Streit Goldmann Dijital Aplanasyon Tonometresi - Alanındaki en gelişmiş cihaz kabul edilmektedir. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır
 3. Haag-Streit 600 Pro Perimetre  - Pulsar Stimulus kullanan dünyadaki ilk ve tek cihazdır. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.
 4. Topcon DRI Triton Swept Source OCT – Plus  (FA, AngioOCT ve Anterior Segment Modülü ile) – Halen dünyanın en gelişmiş OCT cihazıdır. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.
 5. NIDEK RT5100 Digital Phoropter
 6. NIDEK SC1600POLA LCD CHART – Polarize gözlüklerle ileri görme analizleri yapılmasına izin veren alanındaki en gelişmiş cihaz kabul edilmektedir. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.
 7. NIDEK LM1800PD-UV MODEL DIGITAL LENSMETER - Alanındaki en gelişmiş cihaz kabul edilmektedir. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır
 8. NIDEK TONOREF III Auto-Ref-Kerato-Tono-Pachymeter – Alanındaki en gelişmiş cihaz kabul edilmektedir. Türkiye’de bizim dışımızda pek az klinikte bulunmaktadır.
 9. NIDEK MP3 MODEL MICROPERIMETER – Alanındaki en gelişmiş cihaz kabul edilmektedir. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır
 10. NIDEK ARK60 HANDYREF-K (Refracto-Keratometer) - Alanındaki en gelişmiş cihaz kabul edilmektedir. Türkiye’de bizim dışımızda pek az klinikte bulunmaktadır.
 11. NIDEK OPD SCAN III REFRACTIVE POWER / CORNEAL ANALYZER - en gelişmiş cihaz kabul edilmektedir. Türkiye’de bizim dışımızda pek az klinikte bulunmaktadır.
 12. NIDEK CEM-530 SPEKULAR MICROSCOPE
 13. NIDEK MC500 VIXI SARI SCAN LASER SYSTEM – Sarı Dalga Boyunda ve pattern laser uygulayabilen en gelişmiş laser cihazıdır ve Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.
 14. HEINE OMEGA 500 BIO Delivery Unit MC500 Vixi İçin – Bir üstteki cihazla uyumlu indirekt laser yapan cihazdır ve Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.
 15. NIDEK YC1800 OPHTHALMIC YAG LASER SYSTEM
 16. TOMEY UD800 Okuler Ultrason Sistemi – A, B scan ultrason, Ultrason Biyometri, Pakimetri ve UBM (Ultrason Biyomikroskopi) özelliklerini bir arada içeren alanındaki en gelişmiş cihazdır. UBM Probu en gelişmiş cihazdır. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.
 17. iCare - ic 100 Tonometer – iCare Tonometre serisinin en modelidir. 2016 RedDot Design Award kazanmıştır. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.
 18. Meccanottica Unit: 10.520.10H Unit Fly H - Ferrari dizaynırlarınca tasarlanan dünyanın en gelişmiş göz muayene ünitidir. Adeta Star Wars filmlerinden çıkmış gibi son teknolojilerle donatılmış bir ünittir. Türkiye’de sadece bizim kliniğimizde bulunmaktadır.